Шахтар – Ліон 1:1

На НСК “Олімпійський” донецький “Шахтар” змагався з французьким “Ліоном” за вихід у плей-офф Ліги чемпіонів. Нагадаємо, що “Шахтаря” влаштовувала тільки перемога.

Матч почався активно, Фекір вже на 10-й хвилині пробив поруч з дальнім кутом Пятова. За декілька хвилин Траоре вийшов на рандеву з голкіпером помаранчево-чорних, але Пятов відбив.

У відповідь Марлос з Тайсоном розіграли на Ісмаїлі, який робить точну передачу на Мораєса і він відкриває рахунок. 1:0

Відмітимо великий брак передач в центрі поля господарів, чим раз по раз могли скористатись суперники, але гірникам щастило.

В другому таймі Мораесу захисники “Ліона” подарували м’яч перед своїми воротами, чим на жаль, не скористався Жуніор, пробивши над воротами.

Істина “не забиваєш ти, забивають тобі” проявила себе на 65-й хвилині Фекір ударом з центральної зони обвів Пятова, захист не стиг накрити. Була змога забити і в Депая, але кіпер зміг відбити.

Шахтар на 83-й хвилині міг вийти вперед, Ісмаїлі вибіг на ворота по лівому флангу після розкішного пасу Майкона, але влучив у голкіпера.

Як результат рахунок за грою – 1:1 і “Шахтар” потрапляє в 1/16 фіналу Ліги Європи. Є над чим працювати тренерському складу гірників.