Сніговий колапс у Дніпрі: Школярів відпустили на канікули, а бюджетникам дали вихідні 20 і 21 березня

У Дніпрі через сніговий колапс, який паралізував транспорт у місті, оголосили передчасні канікули для школярів та дводенні вихідні для бюджетників. Про це заявив міський голова Дніпра  Борис Філатов, йдеться на сайті міськради.

У школах Дніпра починаючи від завтра, 20 березня, розпочнуться шестиденні весняні канікули. Триватимуть вони до 26 березня включно. Відзначимо, що традиційно весняні канікули тривають з 26 березня по 1 квітня.

У дитсадках у вівторок та середу працюватимуть чергові групи – у разі значного зменшення чисельності дітей.

20 і 21 березня у міській раді Дніпра, її виконавчих органах та комунальних підприємствах, крім тих, що запобігають надзвичайним ситуаціям, будуть вихідними днями.

Рекомендації скасувати роботу на найближчі два дні міський голова  дав і керівникам підприємств усіх форм власності.

Філатов відзначив, що для повного подолання наслідків негоди комунальні служби працюватимуть понаднормово.

Мер міста закликав керівників підприємств оперативно забезпечити прибирання прилеглих територій.

Щоб швидко ліквідувати затори на дорогах та розчистити тротуари, мерія тимчасово дозволила комунальникам евакуйовувати транспортні засоби, які заважають прибиранню снігу. У своєму Facebook Філатов додав, що такі автомобілі  “безжалісно евакуйовуватимуть“.

“І, так, ми будемо абсолютно безжалісно евакуйовувати приватні автівки, які залишено на шляху проходження громадського транспорту”, – заявив Філатов.

Сьогодні у Дніпрі внаслідок снігопадів рух транспорту практично паралізовано. Громадський транспорт курсує зі значним відхиленням від розкладу, тролейбуси застряють у заметах, а трамваї практично не ходять.

До того ж унаслідок різкого погіршення погодних умов у Дніпрі обмежили в’їзд великовантажного транспорту.