Світоліна оплатила операцію юній українській тенісистці

Еліна фінансово підтримала 16-річну колегу.

Перша ракетка України Еліна Світоліна пожертвувала кошти на операцію юній українській тенісистці Дар’ї Лопатецькій, яка отримала тяжку травму коліна напередодні турніру в Римі.

Сестра 16-річної Лопатецької Марія, яка займалася збором коштів на лікарську допомогу і комунікацією з італійської клінікою, подякувала за допомогу всій Україні і Світоліній особисто. Вона повідомила, що Дар’я вдало перенесла операцію після розриву меніска.

“Нещодавно закінчилася операція Дар’ї. Все пройшло успішно. Ми хочемо подякувати всім, хто підтримував нашу сім’ю, і без різниці, була ця допомога матеріальна чи моральна.

Також хочемо окремо подякувати Еліні Світоліній, яка оплатила операцію. Зараз Дар’я перебуває в клініці і деякий час вона буде залишатися там. Реабілітація вимагає великих зусиль для неї і фінансових витрат для нас”, – сказала Марія в інтерв’ю для одного з видань.

Нагадаємо, Світоліна у першому ж поєдинку зачехлила ракетку на турнірі в Римі. Еліна вперше з 2014 року не може виграти 4 матчі поспіль.