Син генпрокурора, екс-командир “Беркуту” та інші: хто потрапив під санкцій удар США

Як стало відомо з документа, який розповсюдила прес-служба Мінфіну США, в списку санкцій опинився син генерального прокурора Росії Юрія Чайки Артем.

Читайте також
Кадирова внесли в список Магнітського: як відреагував глава Чечні

За даними американського відомства, Чайка-молодший використовував положення і можливості батька, щоб нечесним шляхом отримувати державне майно і держконтракти, а також чинив тиск на конкурентів.

Всього до нових антиросійських санкцій США “приєдналися” 15 осіб, серед них і донька покійного президента Узбекистану Гульнара Карімова і більше 30 компаній.

У списку санкцій також опинився колишній президент Гамбії Яйя Джамме, ізраїльський мільярдер Дан Гертлер, сербський бізнесмен, торговець зброєю Слободан Тешіч і екс-командир київського “Беркуту” Сергій Кусюк.

У прес-релізі Міністерства США зазначено, що санкції введено в рамках “нового режиму проти порушників прав людини і корупціонерів по всьому світу”, який ввела в дію адміністрація Дональда Трампа.

Відзначимо, раніше 21 грудня Рада Європи прийняла офіційне рішення про продовження до 31 липня 2018 секторальних економічних санкцій щодо Росії.