ЦВК ВСТАНОВИЛА ЛІМІТ ДЛЯ ВИБОРЧИХ ФОНДІВ ПАРТІЙ ТА ДЕПУТАТІВ-МАЖОРИТАРНИКІВ

Центральна виборча комісія встановила межу виборчих фондів для партії та депутатів-можоритарників на дострокових парламентських виборах. 

Про це повідомляє сайт ЦВК.

“Розмір виборчого фонду партії не може перевищувати дев’яноста тисяч розмірів мінімальної заробітної плати (у 2019 році – 375 млн 570 тис. грн). Розмір виборчого фонду кандидата у депутати не може перевищувати чотирьох тисяч розмірів мінімальної заробітної плати (у 2019 році – 16 млн 692 тис. грн), – йдеться в повідомленні.

Відповідно до частини першої статті 48 Закону партія та кандидат у депутати зобов’язані відкрити рахунок свого виборчого фонду не пізніше ніж на десятий день з дня реєстрації Центральною виборчою комісією.

Нагадаємо, 13 червня під час засідання Центральна виборча комісія зареєструвала 19 офіційних спостерігачів від Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Нагадаємо, місія Бюро демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ планує залучити до дострокових парламентських виборів в Україні майже 900 своїх спостерігачів.

Також Центральна виборча комісія станом на 6 червня 2019 року зареєструвала 43 кандидатів у народні депутати на позачергові вибори у Верховну Раду.