Турнір “Кубок Нескорених”

Федерація футболу України започатковує новий всеукраїнський футбольний турнір “Кубок Нескорених” для учасників бойових дій, які отримали поранення, каліцтва та контузії.

У рамках проведення спортивних змагань серед ветеранів АТО “Ігри Нескорених”, за ініціативи Вадима Свириденка – Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників АТО, які одержали поранення, контузію чи каліцтво, Федерації футболу України та Міністерства оборони України, в нашій країні започатковано новий футбольний турнір, метою якого є психологічна та фізкультурно-спортивна реабілітація військовослужбовців-учасників бойових дій – “Кубок Нескорених”, фінал якого пройде в Києві 19 травня 2018 року.
З представниками преси поспілкувались представники Організаційного комітету:
Вадим Свириденко – Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників АТО;
Андрій Павелко – Президент Федерації футболу України;
Оксана Горбач – координатор проекту “Ігри Нескорених” в Україні;
Дмитро Грищенко – радник міністра оборони України;
Дмитро Блохін – учасник АТО та учасник марафону морської піхоти в США від України.

Оксана Горбач поінформувала, що реалізація проекту в виді спорту футбол не випадкова, оскільки не в останню чергу враховувалось матеріально-технічне забезпечення. Якщо в Києві ветерани АТО, які отримали ушкодження можуть займатись й іншими видами спорту такими як стрільба з лука, плавання тощо, то в інших містах країни локації обладнані спеціальними технічними засобами відсутні. А футбольні поля є в кожному місті, тому гра в футбол більш популярна.
Андрій Павелко повідомив, що фінальний мачт відбудеться на стадіоні Баннікова з залучення легенд українського футболу, буде влаштовано справжнє футбольне свято. Команда-переможець отримає квитки на матч Фіналу Ліги Чемпіонів 2018.