Турнір WWFC 10

24 березня в київському Палаці спорту відбудеться масштабний ювілейний турнір зі змішаних єдиноборств всесвітньої ліги World Warriors Fighting Championship – WWFC 10, головною подією якого стануть відразу три поєдинки за титули чемпіона світу за версією WWFC.

Захищати найпрестижніші пояси належить Сергію Співаку, а також Хасану і Хусейну Асхабовим.

Турніри WWFC, як гарантія яскравого видовища в кращих традиціях індустрії єдиноборств, вже стали доброю традицією для національної спортивної арени і набули широкої популярності серед уболівальників. Як результат – постійні аншлаги в Палаці спорту, чим не може похвалитися жодна інша подія аналогічного формату.Рецепт успіху не є секретом: WWFC пропонує глядачам не тільки видовищні битви професійних майстрів в клітці-гексагоні, але і забезпечує насичену, якісну шоу-програму. У поєднанні один з одним, ці складові незмінно призводять до першокласного підсумку, нікого не залишаючи байдужим.

Всіх відвідувачів турніру WWFC 10 чекають ексклюзивні фотозони, інтерактиви та розіграші призів. Ну а гості VIP-зони традиційно зможуть зануритися в абсолютний комфорт, доповнивши перегляд поєдинків приємними бонусами від організаторів. Для них буде працювати закритий VIP-Lounge, настрій в якому створять модні DJ і MC, а також вишуканий фуршет з кращими коктейлями від генерального партнера турніру – міжнародного бренду «Nemiroff».

Особливий привілей чекає щасливих володарів квитків в зонах VIP-Gold і VIP-Platinum – запальна вечірка AfterParty в компанії з чемпіонами світу та зоряними гостями WWFC. Незабутні враження гарантовані!