U-21 Україна – Шотландія. Перемога наших хлопців

На «Оболонь Арені» у Києві відбувся матч відбіркового турніру молодіжного чемпіонату Європи з футболу, збірна України приймала команду Шотландії.

Вже на першій хвилині шотландці відкрили рахунок, на фланговий простріл відкрився Морган та відкрив рахунок матчу. Декілька моментів після цього ще мали гості, але Лунін реагував на удари.

Українці з середини першого тайму почали небезпечно атакувати і на 32-й хвилині Зубков, після скидки Шепєлєва зрівняв рахунок.

Початок другого тайму був більш вдалим для наших хлопців, на 56-й хвилині вдруге у воротах шотландців розписався Зубков, оформивши дубль несподіваним для голкіпера ударом здалеку.

Гості мали можливості зрівняти рахунок, але вдача була на боці українців.

Фінальну крапку на 93-й хвилині поставив Коваленко, який один на один переграв воротаря суперника. Тож, молодіжна збірна України здобуває чергову перемогу – 3:1.

Наступний матч команда проведе 16 жовтня на виїзді проти Нідерландів. Щоб вийти з групи на другому місці нашим хлопцям потрібно не програти.