У КРЕМЕНЧУЦІ ОСВІТА ВІЦЕ-МЕРА ЗАГАДКА, ЯКУ НЕ ПРОСТО РОЗГАДАТИ, ПРАЦЮВАТИМЕ НАБУ

Громадські активісти намагаються довести, що Усанова Ольга Петрівна немає профільної освіти, та порушує чинне законодавство.

ЖУРНАЛІСТИ ТА ДЕПУТАТИ НАЖАЛЬ БЕЗСИЛЬНІ

Освітою профільного віце-мера Кременчука Ольги Усанової зацікавились громадські активісти.

 

На сесії Кременчуцької міської ради депутатка Оксана Піддубна зачитала депутатський запит, який стосувався віце-мера Ольги Усанової, а саме її диплому. О.М. Піддубна також висловила припущення та думку журналіста, громадського діяча Марченко А.Ю., що в чиновниці немає відповідного диплому. Тепер відповідь на запитання, чи є в профільного віце-мера Кременчука диплом, який курирує медицину, освіту, шукають журналісти, громадські активісти, депутати та НАБУ.

Журналіст та громадський діяч Артем Юрійович Марченко повідомив, що спершу направив звернення на ім’я міського голови Віталія Олексійовича Малецького з тим, аби надали документи щодо диплому профільної освіти пані Усанової. Та у відповіді, яку надав керуючий справами міськвиконкому Руслан Шаповалов, йдеться про те, що О. П. Усанова відмовилась надавати інформацію.

Тож наступним було звернення до Національного антикорупційного бюро України. Де йдеться в про питання перевірки освіти віце-мера, припускаючи, що чиновниця не має відповідних документів, аби обіймати посаду.

Артем Марченко, за матеріалами kg.ua