У Києві перед фіналом Ліги чемпіонів поставлять бетонні блоки для запобігання терактам

Під час проведення в Києві фіналу Ліги чемпіонів поточного сезону рівень антитерористичних заходів буде посилений. Про це заявив перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий.

«Кабінет міністрів вже затвердив наш план щодо забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення фінального матчу Ліги чемпіонів. План передбачає взаємодію правоохоронців з суб’єктами охоронної діяльності на об’єктах, залучених до обслуговування матчів в квітні-травні », – цитує Ярового департамент комунікації МВС в середу. Він зазначив, що в даний час йде спільна робота з міжнародними партнерами, у разі необхідності правоохоронці держав команд-учасниць матчів будуть залучатися до безпосередньої роботи з уболівальниками цих команд в Україні.

За словами Ярового, 18-28 травня під час матчів фіналу Ліги чемпіонів правоохоронці підвищать рівень заходів щодо визначення потенційної загрози терористичних актів в Києві та Київській області. «23-27 травня ми переведемо роботу відомчих ситуаційних центрів і оперативних штабів із забезпечення громадської безпеки в режим цілодобового функціонування. А також по периметру стадіонів, на яких будуть проводитися матчі, і навколо “містечка чемпіонів” будуть розміщені бетонні блоки для запобігання терактам із застосуванням транспорту », – розповів перший заступник міністра про плани.

Яровий також наголосив на необхідності забезпечення ефективного функціонування систем відеоспостереження на автомобільних дорогах, залізничних вокзалах, автостанціях, інших об’єктах транспортної інфраструктури Києва, в аеропортах «Бориспіль» та «Київ» (Жуляни).