У Києві перемістили евакуаторами 30 припаркованих автомобілів, які заважали чистити сніг

У Києві з 7 по 11 березня комунальники перемістили евакуаторами 30 припаркованих автомобілів, які заважали розчищати вулиці від снігу. Про це повідомляє заступник голови КМДА Дмитро Давтян, йдеться на сайті відомства.

Щоправда неправильно припарковані автомобілі евакуювали лише в центрі. З початку березня співробітники КП “Центр організації дорожнього руху” спільно з поліцією переміщували автомобілі, що заважали прибиранню снігу та руху транспорту виділеними смугами на вул. Жилянській та Антоновича. Із 7 до 11 березня комунальники взялися за центральні вулиці.

“Ми неодноразово зверталися до водіїв із проханням не залишати автомобілі обабіч доріг. Через них спеціалісти мали суттєві складнощі з прибиранням снігу, праві смуги руху були буквально заваленими автівками та снігом. Певна річ, їхнє переміщення за допомогою евакуаторів створює проблеми для руху транспорту. Тож ми вирішили впродовж вихідних, коли інтенсивність руху, особливо в центрі міста, є значно нижчою, максимально вжити заходів з переміщення автівок, які було залишено на проїзній частині вулиць, та прибирання снігу”, – зазначив Дмитро Давтян.
Із вечора 7 березня здійснювалося переміщення автомобілів та прибирання снігу на вул. Жилянській, Антоновича, Прорізній, Михайлівській, Ярославів Вал, Пушкінській, Богдана Хмельницького тощо.

Як повідомлялося, раніше КМДА закликала киян під час снігопаду не паркувати автомобілі вздовж доріг, інакше транспортні засоби будуть евакуйовувати.