У Києві відбувся концерт LP

У неділю, 14 квітня в столичному Палаці спорту відбувся концерт однієї з найпопулярніших співачок сучасності – Лаури Перголіцці, більш відомої як LP, організований концертною агенцією Аншлаг, що проходив в рамках світового турне, на підтримку альбому “Heart To Mouth”.

Лаура порадувала своїх українських прихильників потужним живим виконанням та якій знадобилось лише два роки, щоб стати однією із найулюбленіших поп-рок виконавиць в Україні.

З першої ж появи Лаури та її відомих хаотичних кучериків зал не припиняв знаходитися в стані нестримної ейфорії.

Недивно, що концерт виконавиці, яка була до недавнього часу сірим кардиналом на музичному Олімпі, зібрав багатотисячну армію фанів, які жадали вживу почути улюблені композиції, включаючи мегахіт, що подарував назву альбому.

Пісню “Lost On You”, завдяки якій LP піднялася на вершини чартів в Італії, Іспанії, Польщі та інших країнах континентальної Європи, на українських концертах давно співають хором і весь десятитисячний зал Палацу спорту не став виключенням.

Вкотре за останній рік, концерт Лаури Перголіцці завершився скандуванням “LP-LP-LP!”

Нагадаємо, що LP не тільки успішний сольний артист, але і талановитий сонграйтер, що пише пісні для інших поп-артистів, серед яких Rihanna, Christina Aguilera, Rita Ora, Backstreet Boys та багато інших відомих виконавців.

Окрім того, українські прихильники з нетерпінням очікують на виступи LP, які відбудуться 16 квітня в Одеському Палаці спорту та 18 квітня на території Велотреку “СКА” у Львові.