ЛІКАРІ Є, АЛЕ НА ПАПЕРІ. ЗАХВОРІЛИ? ЗАЧЕКАЙТЕ ТИЖДЕНЬ.

ЗАХВОРІВ – ЧЕКАЙ ТИДЖЕНЬ НА ДОПОМОГУ

Ні для кого не секрет, що з настанням холодів діти дуже часто застуджуються, їх уражають різні вірусні інфекції. Тоді, як правило, по допомогу батьки звертаються до оториноларинголога (більш відомого усім як ЛОРа), але в Кременчуці, що на Полтавській області з цими лікарями виникла чимала проблема, що спричинила аби який резонанс в соціальних мережах та місцевих засобах масової інформації, прикро…

За результатами розслідування вдалося встановити, що в дитячій поліклініці по проспекту Лесі Українки, 80 ЛОР-лікарів немає взагалі – всіх батьків, які звертаються по допомогу, відправляють у поліклініку, що на вулиці Павлова. “Тобто мати з малою, наприклад тримісячною, хворою дитиною повинна їхати Бог знає куди на прийом?” – обурилася в телефонній розмові журналісту місцева жителька.

Далі звернулися вже до реєстратури дитячої поліклініки, що на вулиці Павлова, аби дізнатися про прийом фахівця. Там повідомили, що наразі в дитячій поліклініці приймає лише один лікар-оториноларинголог – Віктор Сливка, і то тільки в середу. І тут – УВАГА! – до нього треба ще попередньо записатися. За словами медсестри, прийомний день у ЛОРа – раз на тиждень, в середу, тобто, якщо Ви захворіли раптово, то з лікуванням доведеться зачекати.

З цього приводу Артем Марченко, як журналіст ГВК, надіслав запит до Виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, в якому запитав про наявність дитячих лікарів-оториноларингологів у лікувально-профілактичних закладах міста. Відповідь чиновників відверто здивувала:

“У комунальному некомерційному медичному підприємстві “Кременчуцька міська дитяча лікарня”… працюють три дитячих оториноларингологи, ургентне та амбулаторне лікування дітей проводиться на належному рівні”, – йшлося в листі, яке підписали заступник мера Ольга Усанова, яка курирує медицину й освіту, та керівник міського управління охорони здоров’я Максим Середа.

Згодом Артем Марченко поспілкувався з начальником консультативно-діагностичного центру Русланом Германом, який повідомив зовсім іншу інформацію, перконавшись спочатку, чи є в Артема якесь посвідчення, немов інформація конфіденційна.

За словами Р. Германа, в поліклініці, що на вулиці Павлова, дітей приймають два оториноларингологи – особисто він та Віктор Сливка. Коли ж А. Марченко розповів йому про лист з мерії, той поклав трубку.

Ось така плутанина закрутилася навколо дитячих медзакладів, і доречніше було б зауважити, що це не так уже й дивно. Допоки міська влада, лікарі та управління не домовиться між собою – реформи нам не бачити!

Висновки робіть самі, лікарі є, але на папері, захворіли – чекайте тиждень.

Артем Марченко, за метеріалами “Програма Плюс”