В УКРАЇНІ ВСТАНОВИЛИ РЕКОРД З РОЗМИТНЕННЯ ВЖИВАНИХ АВТО

Первинну реєстрацію пройшло більше старих авто, ніж нових.

За серпень 2018 року в Україні первинну реєстрацію пройшли 17,6 тисяч автомобілів. З них 7,3 тисячі були новими, а 10,3 тисячі – вживаними.

 

Така кількість первинних реєстрацій старих автомобілів стала новим рекордом для національного ринку, пише “Укравтопром”.

Найпопулярнішою маркою серед вживаних автомобілів став Volkswagen – 1544 одиниць. Це на 65% більше торішнього серпневого результату.

Друге місце займає Renault, який до того ж не перший місяць лідирує серед нових авто, куплених українцями. У серпні зареєстрували 1344 старих автомобіля. Це на 47% більше, ніж роком раніше.

Третій результат у Skoda – 1002 авто з пробігом. Попит на них за рік зріс на 64%.

Ford зайняв четверту сходинку. Машини з пробігом цієї марки вибрали 717 українців або в 3 рази більше ніж у серпні 2017 року.

Замикає п’ятірку лідерів первинного ринку легкових автомобілів з пробігом Nissan з результатом 602 машини за місяць.

 

Всього з початку 2018 року українські номери отримали 61,9 тис. легкових авто, що були в експлуатації в інших країнах, що на 86% більше ніж за аналогічний період минулого року, а їх частка на первинному ринку склала вже 63 відсотки.

З’явився рейтинг марок комерційних авто, які “підняли” авторинок у серпні
з’явився рейтинг комерційних марок авто, які “підняли” авторинок у серпні. Ряд автовиробників поліпшили свої продажі в Україні.