Вибори президента РФ: В Україні відкриють 4 виборчі дільниці

В Україні відкриють чотири виборчі дільниці для голосування російських громадян на виборах президента РФ 18 березня. Про це повідомляє прес-служба посольства РФ в Україні.

“Голосування відбудеться 18 березня 2018 року з 08:00 до 20:00 за місцевим часом на виборчих дільницях у посольстві та Генеральних консульствах Росії в Україні”, – йдеться в повідомленні.

Йдеться про виборчі дільниці в Києві, Харкові, Львові та Одесі.

“Включення громадян Російської Федерації, які володіють активним виборчим правом, до списку виборців проводитиметься після прибуття до приміщення дільничної виборчої комісії на підставі паспорта або документа, що його замінює. Осіб, які бажають взяти участь у виборах, дільнична виборча комісія включає до списку виборців на підставі усного звернення в день голосування”, – додали в посольстві.

Вибори президента РФ відбудуться в Росії 18 березня 2018 року. ЦВК зареєструвала 8 кандидатів, серед яких Володимир Путін, Володимир Жириновський, Ксенія Собчак і Григорій Явлінський.

Напередодні виборів чинний президент РФ Володимир Путін здійснив неузгоджений візит до окупованого Криму. У зв’язку з цим МЗС України висловило протест Росії, а Петро Порошенко назвав це провокацією.

Крім того, президент України Петро Порошенко закликав країни “Великої сімки” засудити і не визнавати російських виборів у Криму.