WUST СПОСТЕРІГАЄ ЗА КРЕМЕНЧУЦЬКИМИ ВОДІЯМИ – КОМУНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ ПІД НАГЛЯДОМ

Що не дивно, але й передбачувано, серед водіїв маршрутного таксі міста Кременчук, що на Полтавщині, є й такі, котрі самовільно вимикають спостереження GPS навігації системи Infobus.


В Кременчуці запрацювала система зі спостереження за тролейбусами та маршрутними таксі всих напрямків по місту Кременчук, це вдалося реалізувати завдяки злагодженій роботі місцевої влади та компанії WUST, котра функціонує на території міста Кременчука та спеціалізується на GPS моніторингу транспорту. За допомогою легкого додатку Infobus, можна легко та з користю відслідковувати рух, як комунального так і приватного транспорту місцевих маршрутів напрямку.

Але, як не дивно та все таки передбачувано, місцеві горе-водії намагаються заробити, та вимикають системи нагляду самовільно, та користуються транспортом для власних потреб та особистого заробітку, про що швидко дізнається адміністрація компанії WUST, в особі генерального директора Олексія Позднякова та начальник транспортного відділу міськвиконкому Руслан Івашина.

На порушників складають відповідні матеріали та застосовують штрафні санкції, аби вищевказаних подій більше не траплялось.

Сподіваємось, що робота навігації системи нагляду GPS від компанії WUST працюватиме в місті Кременчуці й на приміських маршрутах, бо що дивно, адміністрація автовокзалу АС “Кременчук“, поки не готова до такого спостереження, питання «чому?» поки залишається риторичним…
Робіть висновки.


Регіональний кореспондент ГВК Артем Марченко