Ювелірний магазин відсудив у держави 25 млн за протиправні дії слідчих

Господарський суд Києва відсудив у держави на користь ТОВ “Часовий салон “Кристал” 25,4 млн грн збитків, які компанія зазнала внаслідок обшуків у 2014 році.

Про це йдеться на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

Суд визнав нанесення збитків ювелірному магазину внаслідок протиправних дій представників слідчих органів в частині незаконного привласнення чужого майна, перевищення службового становища, зловживання владою, службового підроблення та крадіжки на суму 25,4 млн грн, які нарахував Київський науково-дослідний інститут судових експертиз.

Як повідомляється, під час обшуку, працівникам ювелірного магазину не дозволили бути присутніми. Після того, як слідчі покинули магазин, вітрини були розбиті, виявлено відсутність товару і грошей, які зберігались у сейфі. Хоч відеозапис дійства облетів Інтернет, суд не взяв його до уваги, оскільки даний доказ не був засвідчений електронним підписом.

У 2014 році в рамках досудового розслідування щодо групи осіб, які продавали контрафактні товари, з використанням радіаційно-забруднених речовин, представники слідчих органів перевищили службове становище та привласнили майно магазину, в якому проводили обшук.

У 2014 році справу щодо якої проводились слідчі дії було закрито за фактом відсутності складу злочину.