“Забій грудної клітки і шийного хребця”: Савченко потрапила в ДТП і покритикувала Гройсмана за дороги. ФОТОрепортаж

Народний депутат Верховної Ради України Надія Савченко разом зі своєю сестрою Вірою потрапили в ДТП.

Як інформує ГВК про це сама депутат написала на сторінці у Facebook.

“Траса Н 14 є основною сполучною дорогою регiонального значення мiж Кiровоградською i Миколаïвською областями.

Основне призначення траси Н 14 є доставка зернових iз аграрних областей до портiв у Миколаïвськiй областi. Фури з прицепами йдуть з постiйним перевантаженням і розбивають дорогу.

За полотном дороги вже давно нiхто не доглядає‎, що є злочинним упущенням Укравтодору i уряду України ! Дорога ‎в жахливому станi, що спричиняє ‎багато аварiй з перекиданням машин.

Легковими автомобiлями по трасi Н 14 майже неможливо ïхати. Ламається ходова, кузов, убиваються диски машин.

Сьогодні, о 5 год. ранку, я з сестрою Савченко Вiрою та помiчником ‎народного депутата Проторченко Тетяною, ïдучи трасою Н 14‎, в’їхали посеред дороги в ями глибиною до капота легкового автомобiля. Мiй помiчник отримала вiд удару травму голови з глибоким розсiченням, я – забiй грудної клітини і сьомого шийного хребця. Не допомогли навiть паски безпеки.

Ставлю запитання прем’єр-мiнiстру Гройсману.

Де тi дороги, якi ви ремонтує‎те, що показують по телевiзору?! На Марсi?!

А по всiй Україні коли почнете дороги лагодити?! Особливо тi, якi є артерiями економiки України i виходять з ладу регулярно i найчастiше?

Забій грудної клітки і шийного хребця: Савченко потрапила в ДТП і покритикувала Гройсмана за дороги 02Забій грудної клітки і шийного хребця: Савченко потрапила в ДТП і покритикувала Гройсмана за дороги 03Забій грудної клітки і шийного хребця: Савченко потрапила в ДТП і покритикувала Гройсмана за дороги 04Забій грудної клітки і шийного хребця: Савченко потрапила в ДТП і покритикувала Гройсмана за дороги 05Забій грудної клітки і шийного хребця: Савченко потрапила в ДТП і покритикувала Гройсмана за дороги 06